vanaf € 112
Uitstekend
835 reviewsHeel fijn hotel met echt heerlijk ontbijt. Leuke ontbijtzaal.Goed geslapen. Er is ook nog een sauna.Handig op doorreis, aan de snelweg, aankomst 24/7 en gratis parkeren.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Casteller Strasse 106, Hofheim am Taunus
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «H+ Hotel Frankfurt Airport West» is gevestigd in Hofheim am Taunus. Dit hotel is op 4 km van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — BRITA-Arena, Burg Sonnenberg en Electoral Palace.
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren.
Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats. De beauty- en wellness-services: een sauna en een spacentrum. Sportliefhebbers zullen blij zijn meteen fitnesscentrum. Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een picknickgedeelte.
Voor vergaderingen is er: een vergaderruimte en vergader- en presentatiefaciliteiten. Je kunt je huisdier meenemen op reis. Huisdieren zijn toegestaan Om je vrij te bewegen in de stad, biedt het hotel je een transfer. Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken.
Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine, een stomerij, strijkfaciliteiten, een pers en een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Spaans, Italiaans, Duits, Pools en Frans.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Front desk is open 24/7. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 835 reviews from guests around the world.
42 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union