vanaf € 60













Fantastic
9 reviewsWe hadden een geweldige tijd hier. We waren hier 2 weken en het voelde als een tweede thuis. Deze villa wordt gerund door een tante en haar nichtje. Ze zijn beiden zo vriendelijk en behulpzaam met alle vragen die je hebt. Ze hebben 3 super leuke katjes waarmee ik iedere ochtend geknuffeld heb. Ontbijt was super. Genoeg afwisseling en genoeg om te eten. Kamer werd iedere dag schoon gemaakt. De tuin zag er zo leuk uit. Hadden er echt een paradijsje van gemaakt. Veel groen en mooie planten. Geen enkele villa of hotel zag er zo mooi uit. Afstand tot het centrum was perfect. Leuk om te lopen langs de boulevard en een supermarkt op 3 min afstand. Het was er lekker rustig dus geen last van overlast gehad van het centrum. Ik raad hun ten zeerste aan aan iedereen.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
69 Partizanska Str., 6000 Ohrid, North Macedonia, Ohrid
In de villa
Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats. Om je vrij te bewegen in de stad, biedt de villa je een transfer.
Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van de villa. Bijvoorbeeld een pers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
charged separately
| Inchecken |
|---|
| Na 13:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 10:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 13:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 10:00 |
Please inform Villa Blazeski in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Due to Coronavirus (COVID-19), this property is taking steps to help protect the safety of guests and staff. Certain services and amenities may be reduced or unavailable as a result. This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 9 reviews from guests around the world.
6 reviews are available in your language
Schoon
6
Hygiëneproducten
Locatie
10
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
10
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union