vanaf € 124
Fantastic
546 reviewsHotel The Champs is een top uitvalsbasis om Dominica te verkennen. Eigenaren Lies en Hans (Nederlanders) zijn heel gastvrij en het personeel maakt lekker eten en zorgt dat de boel goed verzorgd is. Lies adviseerde ons goed rond waar heen te gaan, duikschool en andere activiteiten en helpt met het leggen van contacten. Onze hotelkamers waren groot, heel netjes, modern en comfortabel. Voorons voelde het als thuiskomen. Ook als restaurant een aanrader, het is best zoeken naar goede eetgelegenheden op Dominica.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Blanca Heights, Portsmouth
In het pension
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de gratis parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche, een tv en een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het pension
Type stopcontact
Type G
230 V / 50 Hz
Type G
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 546 reviews from guests around the world.
8 reviews are available in your language
Schoon
10
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
10
Kamer
8
Service
10
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union