Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Locatie
# 2-69 Cra. 10, Pereira
Luchthavens
Matecana International Airport • 6.3 km
La Nubia Airport • 33.7 km
El Eden Airport • 40.7 km
Beschrijving van het hotel
In het appartementenhotel
Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Huisdieren zijn hier welkom. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het appartementenhotel. Bijvoorbeeld een wasmachine.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
V / 60 Hz
Type A
(geaard)
V / 60 Hz
Aantal kamers
5 kamers
Services and amenities
Popular
Gratis internet
Huisdieren toegestaan
Algemeen
Geen liften
Services en voorzieningen
Wasserette
charged separately
Internet
Gratis WiFi
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 15:00
Uitchecken
Tot 11:00
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan
40000 COP per huisdier voor de hele verblijfsduur
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 15:00
Uitchecken
Tot 11:00
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan
40000 COP per huisdier voor de hele verblijfsduur
Aanvullende informatie
Alle Colombiaanse burgers, ongeacht de duur van hun verblijf, en alle buitenlanders die ten minste 60 opeenvolgende dagen in het land verblijven, moeten een nationale omzetbelasting (19%) betalen op hun accommodatie tijdens hun verblijf. Buitenlanders met een toeristenvisum zijn vrijgesteld van deze belasting. Als een belastingplichtige persoon en een persoon die is vrijgesteld van belasting dezelfde kamer delen, kan het tarief worden toegepast op de hele kamer.
Betaling
in het hotel
In cash in the currency of the hotel — COP
Op de website
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.
For corporate clients
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]