vanaf € 70
Uitstekend
7 reviewsGuests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
10
Locatie
10
WiFi-kwaliteit
10
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Flat B4 10/F, Block B, Tsim Sha Tsui Mansion, 87 Nathan Road, Hong Kong, Kowloon
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Naruto Inn» is gevestigd in Kowloon. Dit hotel is op 4 km van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Tsim Sha Tsui, Hong Kong Ocean Terminal en Hong Kong Museum of History.
In het hotel
Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een tv. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
220 V / 50 Hz
Type G
220 V / 50 Hz
Type I
220 V / 50 Hz
Aantal kamers
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Volgens de (Aanpassing op de) Wet op milieuverantwoordelijkheid Producten uit 2023 (Product Eco-responsibility (Amendment) Bill 2023, mogen hotels in Hongkong geen gratis plastic toiletartikelen voor eenmalig gebruik en water in plastic flessen meer op de kamer van gasten zetten. Gasten worden aangemoedigd om hun eigen producten mee te nemen. Front desk is open 24/7. Check-in and Check-out Times
Child Policies
Cribs and Extra Beds
Breakfast
Pets
Age Requirements
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Registered service mark in the European Union