vanaf € 155





Uitstekend
2966 reviewsWe zijn eigenlijk pas net gearriveerd en toch schrijf ik nu al een beoordeling omdat de eerste indrukken vaak wel de juiste zijn. Bij aankomst werden we meteen van onze bagage verlost en konden we naar de receptie om alles te regelen. De kamer was nog niet klaar maar we mochten wel gebruik maken van alles en onze spullen hielden ze gratis bewaakt voor ons achter. Het zwembad op het dak is echt zeer goed op temperatuur en het uitzicht is prachtig. Je kan je eigen drankje of snack meenemen en dat vinden ze allemaal prima. Je hebt een gym en douche en sauna voor mannen en vrouwen apart. Je krijgt een handdoek van hun die je na gebruik ook weer af kan geven, ideaal. De kamers zijn echt top, ruiken lekker en modern ingericht. Het is sowieso een prachtig gebouw. Wi-Fi is zeer goed. Wij zitten op verdieping 9 en werkt als een trein. Toen we op de kamer waren savonds kwam er iemand van het hotel ons vers fruit brengen... Zo maar. Echt heerlijk. Op de badkamer is alles van wattenschijfjes tot cremespoeling. Ideaal voor een backpacker zoals ik. Ik kijk erg uit naar de komende 10 dagen in dit hotel. Mijn eerste indruk is echt fantastisch! Locatie is trouwens ook super en er gaan een gratis shuttle naar Hongkong centraal iedere 20 min van 6.12 in de ochtend tm 23.12 in de avond. Super chill. Het is een rookvrij gebouw dus dat morgen mensen voor op straat doen. Blijft wel Azië natuurlijk ;-)
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
148 Tung Lo Wan Road, Causeway Bay, Hongkong
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. De beauty- en wellness-services: een sauna.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche, een tv, een minibar en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
220 V / 50 Hz
Type G
220 V / 50 Hz
Type I
220 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
Volgens de (Aanpassing op de) Wet op milieuverantwoordelijkheid Producten uit 2023 (Product Eco-responsibility (Amendment) Bill 2023, mogen hotels in Hongkong geen gratis plastic toiletartikelen voor eenmalig gebruik en water in plastic flessen meer op de kamer van gasten zetten. Gasten worden aangemoedigd om hun eigen producten mee te nemen. Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. Renovations and Closures
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 2966 reviews from guests around the world.
5 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
7
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union