vanaf € 108
























Heel goed
1013 reviewsFloor is not even
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
8 Shelter Street, Hongkong
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Drink een kop koffie in het café en wie weet is het wel de beste kop koffie van de stad. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een douche, een tv, een minibar en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
220 V / 50 Hz
Type G
220 V / 50 Hz
Type I
220 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 11:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 11:00 |
Volgens de (Aanpassing op de) Wet op milieuverantwoordelijkheid Producten uit 2023 (Product Eco-responsibility (Amendment) Bill 2023, mogen hotels in Hongkong geen gratis plastic toiletartikelen voor eenmalig gebruik en water in plastic flessen meer op de kamer van gasten zetten. Gasten worden aangemoedigd om hun eigen producten mee te nemen. Breakfast is included for 1 Adult.
**Fees**
The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
Fee for buffet breakfast: HKD 88 for adults and HKD 88 for children (approximately)
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.
All the guests have to pay the deposit when check-in. Cash and credit cards are accepted. The cost is HKD 500.00 per room for staying 1-7 days. If the guest stays for 8 days or more, then the deposit would be HKD 1000.00 per room. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 1013 reviews from guests around the world.
3 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
9
Maaltijden
9
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
7,5
Service
8
WiFi-kwaliteit
10
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union