vanaf € 75
Fantastic
196 reviewsPousada Alto do Pipa, is prima. De kamer is voorzien van een tweepersoons bed, koelkast, airco, ventilator, genoeg kastruimte, kluisje, elektrische douche, toilet en voor de deur een eigen veranda met hangmat en stoel. Het wordt elke dag schoongemaakt. De kamer staat in een rijtje van zes kamers en hier tegenover is ook nog een rij van zes kamers, gescheiden door een smalle tuin met vijvertjes. In de vijver zitten karpers en kleine zwarte visjes maar er zijn meer dieren. Regelmatig zie ik kleine hagedissen, kikkers, padden, een schildpad en kleine aapjes, de tuin is voorzien van allerlei lantaarns. Terwijl ik dit opschrijf verschijnt er ook nog een leguaan boven mijn hoofd. Het ontbijt (inbegrepen) is erg goed en eigenlijk het beste wat ik tot nu toe tegengekomen ben in Brazilië. Volop keuze: broodjes, yoghurt, cornflakes, koffie, thee, melk, verse vruchtensappen, boter, jam, kaas, ham, zoetigheid en verder te bestellen in de keuken: tapioca, eieren, wafels. Achter de kamers ligt een zwembad, iets naar beneden want de pousada licht iets de heuvel op. Vandaar de naam Alto want dat betekend hoog. Personeel is erg vriendelijk en hebben plezier in hun werk. De goedlachse eigenaar, die ook Engels spreekt is bereid te helpen met alle vragen. Enig nadeel is dat het hotel een kwartier lopen van de kust ligt en internet is traag. Voor het hotel biedt voor de prijs een geweldige kwaliteit.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Rua da Gameleira, 555, Pipa, CEP 59178-000, Brazil, Tibau do Sul
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Pousada Alto da Pipa» is gevestigd in Tibau do Sul. Dit hotel is gevestigd op 6 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Pipa Beach, Madeiro Beach en Love Beach.
In het hotel
Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats. De beauty- en wellness-services: een massageruimte. Waterratten zullen genieten van een zwembad and een buitenzwembad. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een pers en een kluisje.
Het personeel van de het hotel spreekt Spaans.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een dvd-speler, een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
127, 220 V / 60 Hz
Type M
127, 220 V / 60 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 12:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 12:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Voor lokale inwoners kunnen extra transactiekosten van toepassing zijn. Gasten kunnen ook worden onderworpen aan extra belastingen, die per stad en hotel kunnen verschillen. Informatie over de in rekening gebrachte kosten moet bij de accommodatie worden opgevraagd. Know Before You Go
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 196 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
10
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union