vanaf € 247
Uitstekend
8826 reviewsHallo Alle, Zojuist terug van dit grote en uitstekend hotel. Het is zijn 5 sterren zeker waard.Het hotel wordt grotendeels bezocht door mensen uit Brazilie, Argentinie, Uruguay en Chili....ontzettend aardige mensen allemaal wat een heel vriendelijke en gemoedelijke sfeer met zich mee bracht. Het ontbijt als ook het diner was van hoge kwaliteit. Een ruim restaurant, vriendelijke bediening, het diner altijd warm opgediend, ruime slaapkamers met een inloop-douche,elke dag schone handdoeken en het bed verschoont, ijskastje, ruime tv op de kamers. De airco was op de badkamer defect, dit gemeld en de dag erna verholpen. Dat is pas service. Tevens een gezellige lobbybar met uiterst vriendelijke bediening door o.a. Victor, dagelijks animatie en s,avonds een show e.d!! Het zwembad was zeer ruim en aan de pool bar was het overdag goed vertoeven, zeer veel ligstoelen en parasols, ook een restaurant aanwezig voor een tussen door tje.Je kon kiezen s,middags bij het zwembad tussen gegrilde haan, beef, frietjes, grote garnalen en champagne. Alles dus goed geregeld.En dan nog de zeer mooi aangelegde tuin met zijn beekjes en mooie ruime familiehuisjes. Het animatieteam deed dagelijks haar uiterste best om jong en oud te vermaken.Men kon via een houten soort brugje naar het strand waar enkele verkopers aanwezig waren en men eindeloos wandelen kon. Voor het hotel zijn dagelijks taxi,s en er rijdt ook wel een bus.Hotel Vila Gale ligt ong.4 a 5 km van het plaatsje Cumbuco vandaan, het is via het strand te doen of met een taxi of bus. het ligt toch nogal wat afgelegen, wat weer ten goede komt van rustzoekers. Het s,morgens regent het wel eens heel vroeg maar dan komt de zon op zetten. Overdag warm weer dus!! Wij denken met heel veel plezier terug aan deze mooie dagen in Vila Gale, met dank aan het vriendelijke personeel en een woord van dank aan de Manager die regelmatig bij ons kwam om te vragen hoe het ging.Van ons dus niets dan lof over dit hotel. Wie dus naar een uitstekende vakantie op zoek is daar bevelen wij terstond Hotel Vila Gale aan met z,n meer dan uitstekende faciliteiten. Dan nog een tip.....ga met een taxi van het hotel op de maandagavond naar Fortaleza naar de Piratabar.....Groet aan allen, Jan en Karin Koullen, Landgraaf!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Rua Lagoa Das Rosas, Caucaia
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Als je niet zonder koffie kan, kom dan langs bij het café. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Type stopcontact
Type C
127, 220 V / 60 Hz
Type M
127, 220 V / 60 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Voor lokale inwoners kunnen extra transactiekosten van toepassing zijn. Gasten kunnen ook worden onderworpen aan extra belastingen, die per stad en hotel kunnen verschillen. Informatie over de in rekening gebrachte kosten moet bij de accommodatie worden opgevraagd. Front desk is open 24/7. Know Before You Go
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 8826 reviews from guests around the world.
3 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
7
Maaltijden
4
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6,5
Kamer
7
Service
7
WiFi-kwaliteit
5
Registered service mark in the European Union