vanaf € 319
Fantastic
47 reviewsDe appartementen zijn in verhouding met mooie en luxe materialen ( deuren, keuken, prima bed) ingericht. Wij hadden appartement 4 en 18. Er wordt aangegeven dat je in appartement 4 makkelijk met 4 personen kunt verblijven. Het appartement kent twee verdiepingen.Gelukkig waren wij maar met zijn tweeën. Mocht je twee kinderen op de bank willen laten slapen, dan moeten ze via de trap naar boven, langs het bed van de volwassenen naar de badkamer. Dat hoeft geen probleem te zijn, maar toch... Door de grootte van appartement 18 hebben we vooral daar samen gegeten. Zowel de uitrusting van de keuken als de grootte van de woonkamer zorgde voor een goede plek voor 5 personen. Ook prima te doen met 6 personen trouwens. We hadden een kind van 15 maanden bij ons. Daarvoor werd direct een bedje, dekbed, kinderstoel etc. geregeld. De materialen die gebruikt zijn, zijn van goede kwaliteit. De keukenuitrusting is zodanig dat je er makkelijk zelf kunt koken. In de buurt zit een minimarkt. De locatie is ook prima qua afstand naar 'een baby wei' met sleeplift. Vervolgens ski je zo naar de Festkogelhbaan waar je met de gondel goed omhoog kunt. Mocht je voldoende geskied hebben, of het is een mindere dag om te skiën, dan kun je prima gebruik maken van het zwembad, sauna en of Turks stoombad. In het appartement liggen badjassen en slippers. Bij het zwembad zijn ligstoelen en grote handdoeken. Iedere dag komen ze het afval opruimen. Is de koffie op ( Nespresso) dan kun je vragen om nieuwe. In de brochure staat dat ze ook je bed iedere dag op komen maken. Dat hebben wij niet ervaren, maar ook niet gemist. Al met al een ontspannen vakantie gehad, mede door deze omgeving. Voor al deze positieve zaken, moet je wel aardig in de buidel tasten.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Schlossweg 3, Obergurgl
In het appartement
Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de gratis parkeerplaats. De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een sauna, een steam bath en een spacentrum.
Feiten over het appartement
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 47 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
10
Hygiëneproducten
Locatie
10
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
10
Service
10
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union