vanaf US$ 123
Uitstekend
445 reviewsWe verbleven 1 nacht in een 4 bed slaapzaal. Mooie en propere kamers. Grote en propere keuken. Toffe gemeenschappelijke ruimte met bar waar je pizza en eigen gebrouwd bier kan verkrijgen. Een aanrader als je de Great Ocean Road rijdt.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
18 Tregea St, Port Campbell
In het hostel
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats.
Feiten over het hostel
Type stopcontact
Type I
240 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 16:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 16:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 445 reviews from guests around the world.
4 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union