vanaf € 162
Fantastic
1188 reviewsWe sliepen in een 2 slaapkamer studio en dat was geweldig. Ruim met alles er op en aan. Hotel is heel modern met mooi groot zwembad. Ontbijt vlakbij restaurant naast het hotel. Daar kun je ook lunchen en dineren. Circa 20minuten lopen van het centrum en eagle street waar meerdere restaurants zitten. Vriendelijk personeel. Aanrader.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
477 Boundary Street, 4000 Spring Hill, Australia, Brisbane
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche, een tv en een minibar. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type I
240 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
In line with QLD Health advice travellers from a hotspot must quarantine in a designated quarantine hotel and cannot check in to Art Series - The Johnson.
.
Travelers from Victoria must show negative COVID-19 test results in order to stay. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 1188 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
9
Hygiëneproducten
Locatie
8,3
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,3
Kamer
8,8
Service
8,8
WiFi-kwaliteit
10
Registered service mark in the European Union