vanaf € 100

















Fantastic
270 reviewsMijn rondreis door Tasmanië was gepland, nu alleen de overnachtingen nog. Bij toeval kom ik bij The Richmond Barracks terecht. Bij aankomst heb ik stiekem nog geen idee wat ik moet verwachten, maar Simone verwelkomt me heel netjes. Ze gaat me voor naar The Cellar, iets waarvan ik ook niet heel goed wist wat ik me daar van voor moest stellen. Ik kom terecht in een alleraardigst huisje, voorzien van een kleine kitchenette, een televisie, een bed, tafeltje met bank en een badkamer met douche. Het geheel doet heel knus aan; voor mij in mijn eentje voldoet het ruim. Ik krijg voor de volgende ochtend een mandje met vier sneeën brood, een bus met muesli, een kannetje melk, jam, pindakaas en boter voor op brood en een bakje yoghurt. Daar hoef ik me ook al geen zorgen meer om te maken. Wifi is gratis en werkt uitstekend. Richmond is een klein dorpje dat de oudste brug van Australië herbergt. Verder valt er weinig te beleven, naast de oude gevangenis die je zou kunnen bezoeken (maar bij mijn aankomst al gesloten is). Eten is, zoals eerder al eens is genoemd door anderen, een beetje een probleem. Er is een kleine take away met pizza, maar die is gesloten tijdens mijn verblijf. Wetende dat men zegt dat als je in Tasmanië bent, je er voor moet zorgen dat je voor 18 uur gegeten hebt, loop ik om 19.30 uur toch nog een nabijgelegen hotel, annex kroeg binnen, waar ik vriendelijk wordt geholpen en nog uitgebreid te eten krijg. Mijn verblijf in The Richmond Barracks was maar van korte duur, maar ik heb me er erg welkom gevoeld. Zeker een aanrader!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
16 Franklin Street, Richmond
In het huisje
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een dvd-speler, een wekker, een douche en een tv. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type I
240 V / 50 Hz
Aantal kamers
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 10:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 10:00 |
Continental breakfast is included in all room rates. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 270 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
10
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union