vanaf € 40


Heel goed
60 reviewsHet hotel is een soort boomhut. Wij hadden een zitkamer, slaapkamer, badkamer met toilet en een balkon. Alles zag er netjes en schoon uit. Het hotel ligt vlakbij het stuwmeer en wandelgebied. Het is er zeer rustig ‘s avonds. Het ontbijt wordt ‘ ochtends op je balkon geserveerd en is uitgebreid. De eigenaar is altijd bereid je te helpen; hij heeft ons ‘s nachts naar het busstation gebracht. Prima service!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Av Zarini 1412, 7000 Tandil, Argentina, Tandil
In het hotel
Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats. Deze entertainmentfaciliteiten zijn er bij de accommodatie: een picknickgedeelte. Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel om een excursie te boeken.
Er is voor gasten ook een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Spaans en Italiaans.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
220 V / 50 Hz
Type I
220 V / 50 Hz
Aantal kamers
| Inchecken |
|---|
| Na 13:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 10:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 13:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 10:00 |
Er kunnen aanvullende transactiekosten van toepassing zijn op lokale inwoners, plus aanvullend 21% btw, dat aan het hotel betaald dient te worden.
Alleen door locale inwoners rechtstreeks aan het hotel te voldoen. Toeristen ontvangen een restitutie van de btw wanneer ze hun accommodatie betalen. Om de restitutie te ontvangen moeten ze met een buitenlandse creditcard betalen of hun paspoortnummer doorgeven en hun adres bevestigen. Please inform Cabañas Altos del Lago in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Please note the based on local tax laws, all Argentinian citizens and resident foreigners must pay an additional fee (VAT) of 21%. Only foreigners who pay with a foreign credit card, debit card or via bank transfer are exempt from this 21% additional fee (VAT) in accommodation and breakfast when presenting a foreign passport or a foreign ID along with a supporting document handed by the national migrations authority, if applicable. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 60 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union