vanaf € 121







Heel goed
Prijs-kwaliteit
6,6
Locatie
8,9
Kwaliteit van de wifi
9
Hygiëneproducten
7,3
Maaltijden
7,3
Schoon
6,7
Populaire voorzieningen
Bezienswaardigheden in de buurt
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
prospekt Leona, 2, Soekhum
In het hotel
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een tv en een badjas. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
220 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
220 V / 50 Hz
Aantal kamers
apart in rekening gebracht
apart in rekening gebracht
apart in rekening gebracht
apart in rekening gebracht
apart in rekening gebracht
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
Op basis van het Besluit van het Kabinet van Ministers van de Republiek Abchazië van 13 oktober 2023 Nr. 106 "Bij goedkeuring van de procedure voor het registreren van buitenlanders en statenloze personen bij tijdelijke verblijfplaatsen in de Republiek Abchazië" die op 1 januari 2024 van kracht is gegaan, moeten buitenlanders zich registreren bij tijdelijke accommodaties.
Bij een verblijf in accommodaties met een geldig certificaat voor het naleven van de normen, wordt registratie uitgevoerd vanaf de aankomstdatum.
Bij een verblijf in andere accommodaties moet de registratie 14 dagen na aankomt in de Republiek Abchazië worden uitgevoerd.
Voor de registratie bij het inchecken kunnen er eenmalige registratiekosten van ₽200,00 per persoon in rekening worden gebracht, ongeacht de leeftijd. Gasten betalen contant in de accommodatie. Front desk is open 24/7. In April 2024, the Migration Service of Abkhazia announced a change in the rules for registration. From January 1, foreigners and stateless persons must register at their place of stay, and a one-time state fee of RUB 200.00 must be paid. It is necessary to register if a person is in Abkhazia (or is planning to) for more than two weeks. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar corporate@roundtrip.travel
Beveiligde betalingen
Beveiligde gegevensbescherming van toonaangevende betaalsystemen.
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie