vanaf € 284
Fantastic
10318 reviewsMooi resort en nette grote kamer en badkamer. Aparte wc, maar wel wat krap omdat de deur naar binnen toe openging. Kamer voorzien van alle benodigdheden die je maar kan wensen. Zelfs een grote paraplu en een spray om evt insecten te verdelgen. 2 airco’s. Overal wordt je bediend van drinken waar je ook ligt op je ligbedje. En cocktails in overvloed. Restaurant La Plage genoot onze voorkeur. Vikash en Kamlesh maakte ons diner elke avond tot een waar genot. Laatste avond verwend met een menu samengesteld door Kamlesh en de tafel extra mooi aangekleed inclusief bloemen. (De fooi die wij elke avond gaven zal daar zeker aan meegeholpen hebben, maar die hadden ze ook zeker verdiend) wat een lieve mensen. Elke avond gezellige muziek entertainment in de Coral bar. Koffie mag wat sterker en de thee wat heter. Na het uitchecken konden we nog een lekkere douche nemen voordat we weer vertrokken naar vliegveld. Koffers brengen ze en halen ze op van hotelkamer. Bij aankomst wordt je verwend met een heerlijke verfrissend welkomstdrankje en een nat doekje om je op te frissen. We zouden hotel Ambre zeker aanbevelen.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Coastal Road Palmar, Belle Mare
In het resort
Breng een avondje door in de gezellige bar. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
Gasten kunnen op de kamer gebruikmaken van: een douche, een tv en een minibar. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Jaar van renovatie
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type G
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Front desk is open 24/7. For honeymoon rooms, the guests must present a wedding certificate no older than 18 months beforehand or upon arrival. If not shown, a wedding certificate difference between the honeymoon rate and the regular rate will be updated if available. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 10318 reviews from guests around the world.
13 reviews are available in your language
Schoon
8,8
Hygiëneproducten
Locatie
8,7
Maaltijden
8,5
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,3
Kamer
8,8
Service
9
WiFi-kwaliteit
10
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union