vanaf € 55
Uitstekend
190 reviewsPrima hotel op goede locatie tussen station en de markt. Kamers zijn schoon, maar hotel zelf (gangen e.d.) wat minder. Vriendelijk personeel!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
612 Azuchi, Kyoto
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken. Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een wasmachine en een kluisje.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een wekker, een douche, een badjas en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
100 V / 50, 60 Hz
Type A
(geaard)
100 V / 50, 60 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Front desk is open 24/7. If the guests arrive after 12:00 АM, it is necessary to notify the hotel in advance and get the check-in instructions. Contact information is provided in the booking confirmation. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 190 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
7,8
Hygiëneproducten
Locatie
7,5
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
7,8
Kamer
7,8
Service
8,8
WiFi-kwaliteit
10
Registered service mark in the European Union