vanaf € 172
Uitstekend
935 reviewsHet hotel lag pal naast vliegveld, vanuit onze kamer zicht op het terrein. Vanuit vliegveld 10 minuutjes lopen naar parkeerterrein hotel. Vanuit hotel 10 minuutjes lopen naar bushalte waar buslijn 5 je in 20 minuten naar het busstation in Venetië brengt. Vriendelijke hotelmedewerker helpt je met bustickets en informatie. Kamers zijn mooi ruim, goed onderhouden, net als de rest van het hotel. Bedden waren prima. Een minpuntje was luidruchtige housekeeping in de ochtend.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Via Triestina 161, Venetië
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een tv, een minibar en slippers. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
13:00 – 23:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
13:00 – 23:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
In overeenstemming met de institutionele regelgeving en de regels met betrekking tot de toegangskosten (met of zonder shuttleservice) in Venetië en de eilandjes in de lagune van Venetië, wordt er een extra toeslag in rekening gebracht aan dagjesmensen die niet in Venetië overnachten en van plan zijn om het historische stadscentrum te bezoeken in de periode van vrijdag t/m zondag of op feestdagen tussen 08.30 en 16.00 uur. De toeslag bedraagt tussen de € 5 en € 10 per dag, afhankelijk van de boekingsdatum. Uitgezonderd van deze toeslag zijn kinderen jonger dan 14 jaar, inwoners van Venetië en de regio Veneto en mensen die in Venetië werken of studeren. Gasten die overnachten zijn ook uitgezonderd van deze toeslag en moeten toeristenbelasting betalen bij de accommodatie. Front desk opening hours 00:00 - 23:00. The name of the credit card holder must match the name of the guest who made the reservation. Please note that the credit card must be presented at check-in.
For longer stays, parking is available at an additional cost. Parking is guaranteed only on the days of the booked stay.
If guests arrive later than the booked date, the room cannot be guaranteed for subsequent days of the stay.
Air conditioning is only available in summer.
License number: 027042-ALB-00030, IT027042A1DPJD5ZZM. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 935 reviews from guests around the world.
6 reviews are available in your language
Schoon
8,8
Hygiëneproducten
Locatie
9
Maaltijden
10
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
7,7
Kamer
8,5
Service
8,5
WiFi-kwaliteit
10
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union