vanaf € 159
Heel goed
1280 reviewsHet hotel ligt zeer gunstig. Het is knus en sfeervol aangekleed. Het ontbijt esd goed en je kon bijvragen naar wens.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Calle delle Ostreghe, 2356, Venetië
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. De beauty- en wellness-services: een massageruimte. Wil je een excursie maken? Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een wekker, een douche, een tv en een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 13:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 13:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
In overeenstemming met de institutionele regelgeving en de regels met betrekking tot de toegangskosten (met of zonder shuttleservice) in Venetië en de eilandjes in de lagune van Venetië, wordt er een extra toeslag in rekening gebracht aan dagjesmensen die niet in Venetië overnachten en van plan zijn om het historische stadscentrum te bezoeken in de periode van vrijdag t/m zondag of op feestdagen tussen 08.30 en 16.00 uur. De toeslag bedraagt tussen de € 5 en € 10 per dag, afhankelijk van de boekingsdatum. Uitgezonderd van deze toeslag zijn kinderen jonger dan 14 jaar, inwoners van Venetië en de regio Veneto en mensen die in Venetië werken of studeren. Gasten die overnachten zijn ook uitgezonderd van deze toeslag en moeten toeristenbelasting betalen bij de accommodatie. Front desk is open 24/7. Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 1280 reviews from guests around the world.
16 reviews are available in your language
Schoon
7,8
Hygiëneproducten
Locatie
8,8
Maaltijden
10
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
7,5
Kamer
7,5
Service
7,7
WiFi-kwaliteit
10
Registered service mark in the European Union