vanaf € 147
Fantastic
4293 reviewsMooi, schoon, vriendlelijk personeel en lekker koel hotel. Redelijke loopafstand van de metro en in de straat hele leuke restaurants. Ontbijt is heerlijk en een waanzinnig mooi uitzicht over de stad. Een aanrader.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Via Flavia 106, Rome
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Kamervoorzieningen
Gasten kunnen op de kamer gebruikmaken van: een douche, een tv, een minibar en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Jaar van renovatie
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
A cleaning tax is not included in the reservation price and is payable separately at the hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 4293 reviews from guests around the world.
10 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union