Adja meg utazási dátumait, és megjelenítjük az aktuális árakat
Nincs választott dátum
Ha még nem tudja a pontos dátumot, válassza ki a körülbelüli dátumot, hogy megnézze a becsült árat!
Elhelyezkedés
Camino Blanco, Tulum
Nevezetességek
Coba Ruins • 20.7 km
Xel-Ha Water Park • 25.8 km
Xcaret Eco Theme Park • 56.4 km
Repülőterek
Felipe Carrillo Puerto Airport - Tulum • 20.6 km
Tulum Naval Air Station • 21.9 km
A szálloda leírása
Location
Dreaming about a first-class hotel? Welcome to hotel «Mayur Tulum» is located in Tulum. This hotel is located in 21 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Coba Ruins, Xel-Ha Water Park and Xcaret Eco Theme Park.
At the hotel
It’s time to have a nice meal! Stop by the restaurant. Free Wi-Fi on the territory will help you to stay on-line. Pets are welcome here. The staff of the hotel will order a transfer for you.
Accessibility: there is an elevator/lift. There are other services available for the guests of the hotel. For example, press and a safe-deposit box.
Tények a szállodáról
Aljzat típusa
A típusú
127 V / 60 Hz
Létesítmények és szolgáltatások
Népszerű
Ingyenes internet
Transzfer
Bár vagy étterem
Konferenciacsarnok
Háziállat engedélyezett
Általános
24 órás recepció
Felvonó/Lift
Pénzváltás
Újságok
Szobák
Piperecikkek
Szolgáltatások és létesítmények
Széfdoboz
Étkezések
Reggeli
Étterem
Internet
Ingyenes wifi
Transzfer
Repülőtéri transzfer
Taxifoglalás
Üzleti
Konferenciacsarnok
Kisállatok
Kisállat hozható
Egészségügyi és biztonsági intézkedések
Extra fertőtlenítési intézkedések
Szálláshely körülményei
Bejelentkezés és kijelentkezés
Bejelentkezés
15:00 időpontot követően
Kijelentkezés
13:00 időpontig
Szálláshely körülményei
Bejelentkezés és kijelentkezés
Bejelentkezés
15:00 időpontot követően
Kijelentkezés
13:00 időpontig
További tudnivalók
2021. április 1-jén életbe lép a külföldi turisták által megfizetendő VISITAX. A fejenként 224 mexikói pesós (vagy személyenként 10 USD-s) díj megfizetésére a http://visitax.gob.mx/ weboldalon van lehetőség. A külföldi turisták a Quintana Roo-i tartózkodásuk előtt vagy alatt is megfizethetik ezt a díjat.
Fizetés
A szállodában
A szálloda pénznemében – MXN
A weboldalon
Egyes árak online foglalás esetén hitelkártyával is kifizethetők. A foglalásáért promóciós kóddal is fizethet, amennyiben rendelkezik eggyel.
Vállalati ügyfeleknek
Ha jogalanyként, átutalással szeretné kifizetni megrendelését, kérjük, hogy küldjön egy e-mailt a következőre: [email protected]