vanaf € 119
Heel goed
94 reviewsGoed hotel. Zeer ruime kamers. super mooi centraal gelegen. wel weinig parkeerplek. super lekker en uitgebreid ontbijt. nette badkamer. goede service. Doordat er veel te doen is in het hotel is het wel wat druk.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Karolinenstraße 6, Frankenthal
Locatie Een geweldige optie voor een budgetreis - hotel «Hotel Central» is gevestigd in Frankenthal. Dit hotel is in het centrum van de stad gevestigd. Geniet ’s ochtends van je kopje koffie met uitzicht op de stad.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Pop Academy Baden-Wurttemberg, Mannheim City Hall en Mannheim Jesuit Church.
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats.
Als je met de auto komt, kun je parkeren bij een betaalde parkeerplaats. De beauty- en wellness-services: een sauna. Je kunt een vergadering, bijeenkomst en zelfs een sollicitatie houden, where_kind+ want er is een businesscentrum, is een vergaderruimte, zijn evenementenruimtes. Wil je een excursie maken? Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel.
Je hoeft je huisdier niet thuis te laten. Huisdieren zijn toegestaan Als je reis nog comfortabeler wilt maken, kun je een transfer bestellen. Toegankelijkheid: er is een lift. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine, een stomerij, strijkfaciliteiten, een pers, autoverhuur, een kluisje en een conciërge.
Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Duits en Frans.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche, een tv, een minibar en een badjas. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 94 reviews from guests around the world.
3 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Kamer
6
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union