alkaen 97 €


Erittäin hyvä
Vastinetta rahalle
6
Sijainti
8
Puhtaus
6
Huone
6
Palvelu
6
Hygieniatuotteet
Suositut palvelut
Lähistöllä olevat nähtävyydet
Syötä matkustuspäivämäärät ja näytämme tämänhetkiset hinnat.
Ei valittuja päivämääriä
Jos et vielä tiedä tarkkoja päivämääriä, valitse likimääräiset päivämäärät nähdäksesi hinta-arviot.
C/ Mira de Amezcua, 3, Guadix
Sijainti
Nautintoa koko oleskelun ajan. Lomakeskus «Hotel Palacio de Oñate Spa» sijaitsee in Guadix. Tämä lomakeskus sijaitsee kaupungin keskustassa. Aamulla voit juoda kupin kahvia ja katsella kaupunkia ikkunasta. Voit käydä kävelyllä ja tutustua lähialueeseen lomakeskus. Lähistöllä olevat paikat: Santiago Church, Alcazaba de Guadix ja Placeta Conde Luque.
Lomakeskuksessa
Voit pistäytyä baarissa. Maista paikallista ruokaa ja levähdä ravintolassa. Juo kahvilassa kuppi kahvia, ja kuka tietää, ehkä se on kaupungin paras kahvi. Tiloissa on käytettävissä ilmainen Wi-Fi. Kysy lisätietoja sisäänkirjautumisen yhteydessä.
Jos matkustat autolla, voit pysäköidä ilmaiseksi pysäköintialueelle. Myös seuraavat palvelut ovat saatavilla vieraille: hierontahuone, sauna, solarium, höyrysauna ja kylpyläkeskus. Vieraat, jotka pitävät urheilusta, voivat nauttia seuraavista kuntokeskus. Jos haluat varata retken, ota yhteyttä matkailupalveluun: lomakeskus.
Esteetön vammaisille: hissi auttaa heitä pääsemään ylimpiin kerroksiin. Vieraiden käytössä on myös pesula, kemiallinen pesu, silitys, prässi, tallelokero ja concierge. Lomakeskus-henkilökunta puhuu sinulle mielellään kieltä Englanti, Espanja, Italia ja Ranska.
Huoneen mukavuudet
Huoneesta löytyy seuraavaa, jotta voit levätä pitkän päivän jälkeen: TV ja minibaari. Huomaa, että luetellut palvelut eivät välttämättä ole saatavilla kaikissa huoneissa.
Facts tietoa hotellista
Rakentamisvuosi
Pistorasian tyyppi
Tyyppi C
230 V / 50 Hz
Tyyppi C
(maadoitettu)
230 V / 50 Hz
Huoneiden ja kerrosten määrä
veloitetaan erikseen
veloitetaan erikseen
veloitetaan erikseen
veloitetaan erikseen
veloitetaan erikseen
veloitetaan erikseen
veloitetaan erikseen
veloitetaan erikseen
| Sisäänkirjautuminen |
|---|
| 12:00 jälkeen |
| Uloskirjautuminen |
|---|
| 12:00 saakka |
| Sisäänkirjautuminen |
|---|
| 12:00 jälkeen |
| Uloskirjautuminen |
|---|
| 12:00 saakka |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Jotkin hinnat voidaan maksaa pankkikortilla, kun varaus tehdään verkossa. Voit maksaa varauksesi käyttämällä tarjouskoodia, jos sinulla on sellainen. |
Jos haluat maksaa tilauksen tilisiirrolla oikeushenkilönä, lähetä sähköpostia osoitteeseen corporate@roundtrip.travel.
Erittäin hyvä
Perustuen asiakkaiden 328 arvosteluun vierailta ympäri maailmaa
1 arvostelu on saatavilla omalla kielelläsi
Puhtaus
6
Hygieniatuotteet
Sijainti
8
Ateriat
Vastinetta rahalle
6
Huone
6
Palvelu
6
Wi-Fi-yhteyden laatu
Turvalliset maksut
Turvallinen tietosuoja johtavilta maksujärjestelmiltä.
Rekisteröity palvelumerkki Euroopan unionissa