fra 795 kr.


Fremragende
Det er et rigtig dejligt hotel helt nede i strandkanten. Der er god plads på hotellet og selv i højsæsonen er det muligt at få en liggestol. Der er parkering ved et nærliggende Aldi, hvor det er gratis at parkere. Der er en stor og varieret morgenmad. Aftensmaden er buffet.
Populære bekvemmeligheder
Seværdigheder i nærheden
Indtast dine rejsedatoer, så viser vi de aktuelle priser
Ingen valgte datoer
Hvis du endnu ikke ved, hvad de specifikke datoer er, kan du vælge omtrentlige datoer for at se prisskøn.
Carrer Na Penyal, 1, Son Servera
Beliggenhed
Vil du gerne slappe af og gå på opdagelse i byen? Hotel «Hotel Sabina & Suites» ligger in Son Servera. Dette hotel ligger inden for 3 km fra centrum. Du kan tage en gåtur og udforske området hotellet. Steder i nærheden: Cala Millor Beach, Cala Millor Beach og Fantasy Park.
Ved hotellet
Nyd en aften i barens dejlige atmosfære. Forkæl dig selv med et lækkert måltid! Besøg restauranten. Nyd en kop kaffe i caféen, og hvem ved; måske er den byens bedste. Den gratis wi-fi på opholdsstedet vil hjælpe dig med at forblive online.
Hvis du ankommer med bil, kan du parkere den gratis i en parkeringszone. Der er en parkeringszone særligt til turister, der ankommer med bil. Gæster har derudover også adgang til følgende tjenester: et massageværelse, en sauna, et dampbad og et spa-center. Gæster, der godt kan lide at dyrke motion, vil også kunne drage fordel af et fitnesscenter og et bordtennisområde.
Du vil ikke kede dig, da ved hotellet kan tilbyde et bordtennisområde. Svømmefans vil kunne drage fordel af en pool and en udendørs pool. Du kan tilrettelægge et forretningsmøde, et bestyrelsesmøde eller sågar et jobinterview, da der er adgang til en konferencesal. Der er adgang til legestuer til børn ved hotellet. De vil more sig så meget, at du måske bliver nødt til at tilbringe din aften blandt de voksne.
Turiststøtteskranken hos hotellet vil hjælpe dig med at bestille en udflugt. Hotellet tilbyder dig transport, så du frit kan bevæge dig rundt i byen. Gæster har også adgang til et vaskeri, et renseri, strygning, biludlejning, en bankboks og en concierge. Personalet ved hotellet kan fint snakke med dig på engelsk, spansk og tysk.
Fakta om hotellet
Stikkontakttype
Type C
230 V/50 Hz
Type C
(jordforbundet)
230 V/50 Hz
Antal værelser
opkræves separat
opkræves separat
opkræves separat
opkræves separat
opkræves separat
opkræves separat
opkræves separat
| Indtjekning |
|---|
| Efter 12:00 |
| Udtjekning |
|---|
| Indtil 11:00 |
| Indtjekning |
|---|
| Efter 12:00 |
| Udtjekning |
|---|
| Indtil 11:00 |
According to the new law, under the All-inclusive system a hotel can offer a guest a maximum of 3 alcoholic drinks per day. Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. City tax is reduced by 50% after the 8th night of stay and children under 16 years of age are exempt. A tax is imposed by the city: From 1 November - 30 April, EUR 0.83 per person, per night , up to 9 nights, and EUR 0.41 thereafter. From 1 May - 31 October, EUR 3.30 per person, per night, up to 9 nights, and EUR 1.65 thereafter. |
Der kan betales for nogle priser med betalingskort, når der bestilles online. Du kan betale for din bestilling ved at bruge en kampagnekode, hvis du har en. |
Hvis du ønsker at betale for ordren via en bankoverførsel som en juridisk enhed, bedes du sende en e-mail til [email protected]
Fremragende
Baseret på 181 anmeldelser fra gæster rundt omkring i verden.
Der er 3 tilgængelige anmeldelser på dit sprog
Renlighed
8
Hygiejneartikler
Beliggenhed
8
Måltider
Valuta for pengene
8
Værelse
6
Service
8
Wi-fi-kvalitet
Sikre betalinger
Sikker databeskyttelse fra førende betalingssystemer.
Registreret servicemærke i Den Europæiske Union