fra 541 kr.







Meget god
Valuta for pengene
6
Beliggenhed
6
Renlighed
8
Værelse
6
Service
6
Hygiejneartikler
Populære bekvemmeligheder
Seværdigheder i nærheden
Indtast dine rejsedatoer, så viser vi de aktuelle priser
Ingen valgte datoer
Hvis du endnu ikke ved, hvad de specifikke datoer er, kan du vælge omtrentlige datoer for at se prisskøn.
Molins 10, La Selva del Camp
Beliggenhed
Et fantastisk valg for rejsende på et stramt budget - hotel «Crisol La Selva» ligger in La Selva del Camp. Dette hotel ligger plet i byens centrum. Du kan se ud på byen fra vinduet, mens du drikker din morgenkaffe. Du kan tage en gåtur og udforske området hotellet. Steder i nærheden: Central Park Shopping Center, Plaza Imperial Tarraco og PortAventura World.
Ved hotellet
Nyd en aften i barens dejlige atmosfære. Du kan besøge restauranten. Gratis wi-fi er tilgængelig på opholdsstedet. Bed om yderligere oplysninger, når du tjekker ind. Hvis du ankommer med bil, er der en parkeringszone.
Der er en betalt parkeringszone særligt til turister, der ankommer med bil. Her kan du frit springe ud i det, da der er en pool and en udendørs pool. Følgende kan være til nytte for forretningsmøder et erhvervscenter og udstyr til arrangementer. Der er adgang til legestuer til børn ved hotellet. De vil more sig så meget, at du måske bliver nødt til at tilbringe din aften blandt de voksne.
Vil du gerne tage på en udflugt? Rådfør dig hos turiststøtteskranken hos hotellet. Du kan tage dit kæledyr med dig på din rejse. Kæledyr tillades mod et yderligere gebyr. Tilgængelig for folk med handicap: Elevatoren hjælper dem med at nå op på de højeste etager. Yderligere tjenester, som hotellet tilbyder deres gæster: et vaskeri, strygning, pressemaskine og en bankboks.
Personalet ved hotellet kan fint snakke med dig på engelsk, spansk, italiensk, tysk og fransk.
Bekvemmeligheder på værelset/værelserne
Værelset er hyggeligt dekoreret og har alt det, du behøver for at slappe af efter en lang og begivenhedsrig dag. Du vil kunne finde: et tv. Bemærk venligst, at de angivne tjenester muligvis ikke er tilgængelige på alle værelser.
Fakta om hotellet
Stikkontakttype
Type C
230 V/50 Hz
Type C
(jordforbundet)
230 V/50 Hz
Antal værelser
opkræves separat
opkræves separat
opkræves separat
opkræves separat
| Indtjekning |
|---|
| Efter 15:00 |
| Udtjekning |
|---|
| Indtil 12:00 |
| Indtjekning |
|---|
| Efter 15:00 |
| Udtjekning |
|---|
| Indtil 12:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. |
Der kan betales for nogle priser med betalingskort, når der bestilles online. Du kan betale for din bestilling ved at bruge en kampagnekode, hvis du har en. |
Hvis du ønsker at betale for ordren via en bankoverførsel som en juridisk enhed, bedes du sende en e-mail til corporate@roundtrip.travel
Meget god
Baseret på 219 anmeldelser fra gæster rundt omkring i verden.
Der er 1 tilgængelig anmeldelse på dit sprog
Renlighed
8
Hygiejneartikler
Beliggenhed
6
Måltider
Valuta for pengene
6
Værelse
6
Service
6
Wi-fi-kvalitet
Sikre betalinger
Sikker databeskyttelse fra førende betalingssystemer.
Registreret servicemærke i Den Europæiske Union