fra 973 kr.






Populære bekvemmeligheder
Indtast dine rejsedatoer, så viser vi de aktuelle priser
Ingen valgte datoer
Hvis du endnu ikke ved, hvad de specifikke datoer er, kan du vælge omtrentlige datoer for at se prisskøn.
Îles du Saloum, Djilor, Mbodiene
Beliggenhed
Det er rart at vende tilbage til et sted, hvor du kan hvile dig efter en travl dag i byen Hotel «La Source Lamentin» ligger in Mbodiene. Dette hotel ligger inden for 26 km fra centrum.
Ved hotellet
Nyd en aften i barens dejlige atmosfære. Prøv den lokale cuisine, og slap af i restauranten. Den gratis wi-fi på opholdsstedet vil hjælpe dig med at forblive online. Hvis du ankommer med bil, er der en gratis parkeringszone.
Her kan du frit springe ud i det, da der er en pool and en udendørs pool.
Bekvemmeligheder på værelset/værelserne
Du vil kunne finde følgende på værelset: et brusebad and et tv. Bemærk venligst, at de angivne tjenester muligvis ikke er tilgængelige på alle værelser.
Fakta om hotellet
Stikkontakttype
Type C
230 V/50 Hz
Type G
230 V/50 Hz
Type E
230 V/50 Hz
Type K
230 V/50 Hz
| Indtjekning |
|---|
| Efter 11:00 |
| Udtjekning |
|---|
| Indtil 10:30 |
| Indtjekning |
|---|
| Efter 11:00 |
| Udtjekning |
|---|
| Indtil 10:30 |
You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:
We have included all charges provided to us by the property. |
Der kan betales for nogle priser med betalingskort, når der bestilles online. Du kan betale for din bestilling ved at bruge en kampagnekode, hvis du har en. |
Hvis du ønsker at betale for ordren via en bankoverførsel som en juridisk enhed, bedes du sende en e-mail til [email protected]
Sikre betalinger
Sikker databeskyttelse fra førende betalingssystemer.
Registreret servicemærke i Den Europæiske Union