Indtast dine rejsedatoer, så viser vi de aktuelle priser
Ingen valgte datoer
Hvis du endnu ikke ved, hvad de specifikke datoer er, kan du vælge omtrentlige datoer for at se prisskøn.
Beliggenhed
Knezovica dvori 7, Split
Crique Beach46 m
Stobrec Jug Beach56 m
Camp Stobrec Beach429 m
Stobrec Beach550 m
Strozanac Public Beach848 m
Private Beach of "Apartments Lavica Beach Dumicic"1,1 km
Grljevac Beach1,8 km
Private Beach of "Beach Hotel Split"1,9 km
Split Airport18,6 km
Bol27,6 km
Beskrivelse af lejligheden
Beliggenhed
Til dem der leder efter hjemlig komfort: lejlighed «Apartment Igor» ligger i Split. Denne lejlighed ligger inden for 7 km fra centrum. Du kan tage en gåtur og udforske området lejligheden. Steder i nærheden: Crique Beach, Stobrec Jug Beach og Camp Stobrec Beach.
Ved lejligheden
Du kan besøge restauranten. Vil du gerne være online hele tiden? Der er tilgængelig wi-fi. Hvis du ankommer med bil, er der en gratis parkeringszone. Der er en parkeringszone særligt til turister, der ankommer med bil.
Følgende underholdning er tilgængelig på stedet: et barbecue-område. Yderligere tjenester, som lejligheden tilbyder deres gæster: en bankboks. Personalet ved lejligheden kan fint snakke med dig på engelsk, italiensk, tysk og fransk.
Bekvemmeligheder på værelset/værelserne
Du vil kunne finde følgende på værelset: et brusebad and et tv. Bemærk venligst, at de angivne tjenester muligvis ikke er tilgængelige på alle værelser.
Fakta om lejligheden
Stikkontakttype
Type C
230 V/50 Hz
Type C
(jordforbundet)
230 V/50 Hz
Antal værelser
1 værelse
Tjenester og bekvemmeligheder
Populær
Gratis internet
Parkering
Bar eller restaurant
Strand i nærheden
Klimaanlæg
Generelt
Klimaanlæg
Rygeforbud på ejendommen
Opvarmning
Opvaskemaskine
Værelser
Køleskab
TV
Brusebad
Tjenester og bekvemmeligheder
Bankbokse
Måltider
Restaurant
Mikrobølgeovn
Internet
Gratis wi-fi
Talte sprog
Tysk
Engelsk
Italiensk
Fransk
Rekreation
Barbecuegrill
Barbecue
Parkering
Gratis parkering
Parkering i nærheden
Skønhed og velvære
Førstehjælpskasse
Kæledyr
Kæledyr tillades ikke
Sundheds- og sikkerhedsforanstaltninger
Yderligere dekontamineringsforanstaltninger
Yderligere forholdsregler mod COVID-19
Opholdsbetingelser
Indtjekning og udtjekning
Indtjekning
Efter 14:00
Udtjekning
Indtil 10:00
Opholdsbetingelser
Indtjekning og udtjekning
Indtjekning
Efter 14:00
Udtjekning
Indtil 10:00
Betaling
I lejligheden
Kontant i lejlighedens valuta — EUR
På websiden
Der kan betales for nogle priser med betalingskort, når der bestilles online. Du kan betale for din bestilling ved at bruge en kampagnekode, hvis du har en.
Til erhvervskunder
Hvis du ønsker at betale for ordren via en bankoverførsel som en juridisk enhed, bedes du sende en e-mail til [email protected]