od 11 244 Kč
Fantastické
6512 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
9
Poloha
9
Čistota
9
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
22-28 Broadway, Londýn
Poloha
Tady je hotel, o kterém jste vždy snili: Hotel «Conrad London St. James» se nachází v Londýn. Tento hotel se nachází 1km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Ulice Broadway, St. James's Park a Metodistický kostel a konferenční síň Westminster Central Hall.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Kavárna v hotelu je příjemné místo k občerstvení. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online.
Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna. Pro hosty jsou v hotelu k dispozici také následující služby: lékař. Sportovní fanoušci budou milovat fitness centrum a posilovnu. V areálu najdete toto vybavení pro vaši zábavu: místo na piknik.
Můžete uspořádat obchodní jednání, schůzi správní rady a dokonce i pracovní pohovor, protože zde najdete business centrum. U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Přístupnost: K dispozici je výtah.
Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, žehlení, denní tisk, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky, španělsky, italský, německý, polský, ruský a francouzský.
Vybavení pokojů
V pokoji je k dispozici sprcha, televize, minibar, župan a bačkory. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Ocenění hotelu
2024
Travelers' Choice — Top Hotels — United Kingdom & Channel Islands
Fakta hotelu.
Rok renovace
Typ elektrické zásuvky
Typ G
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Front desk is open 24/7. In case of check-in after 11:00 PM, guests should call the hotel in advance. Contact information can be found on the booking confirmation. **Fees** The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out. Fee for cooked-to-order breakfast: GBP 32 per person (approximately) The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. **Know Before You Go** This property offers transfers from the train station (surcharges may apply). Guests must contact the property with arrival details 48 hours prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. Children 17 years old and younger stay free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding. Only registered guests are allowed in the guestrooms. The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union