od 2 586 Kč
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Calle Salitre n.907, 29793 Torrox Costa, Spain, Torrox
Poloha
Hledáte domácí pohodlí: Apartmán «La Casa de la Playa» se nachází v Torrox. Je situován v dostupné vzdálenosti pěší chůzí od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán. — Playa en Torrox Costa, Ferrara Beach a Playa Chica.
V apartmánu
Pokud cestujete autem, je zde bezplatná parkovací zóna. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Sportovní fanoušci budou milovat potápění. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: gril.
Fanoušci plavání si užijí bazén a venkovní bazén. Zaměstnanci společnosti apartmán pro vás objednají transfer.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
| Příjezd |
|---|
| Po 14:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 10:30 |
| Příjezd |
|---|
| Po 14:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 10:30 |
Hotely ve Španělsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union