od 3 305 Kč
Velmi dobré
104 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
7,3
Poloha
7,3
Služba
8,3
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Avda. Floreal s/n, Capdepera
Poloha
Správná volba pro ty, kteří jsou rádi v pohybu! Hotel «BQ Cala Ratjada» se nachází v Capdepera. Je situován v dostupné vzdálenosti pěší chůzí od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Playa Na Ferradura, Pláž Son Moll a Přístav Cala Ratjada.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Kavárna v hotelu je příjemné místo k občerstvení. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online.
Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici bezplatná parkovací zóna. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna. Pro hosty jsou v hotelu k dispozici také následující služby: masérna, sauna a wellness centrum. Hosté, kteří rádi sportují, si budou moci užít fitness centrum.
Fanoušci plavání si užijí bazén a venkovní bazén. U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet. Pokud si chcete cestu ještě zpříjemnit, můžete si objednat transfer. Přístupnost: K dispozici je výtah.
Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, denní tisk, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky, španělsky a německý.
Vybavení pokojů
Pokoj je příjemně zařízený a najdete v něm vše, co potřebujete k odpočinku po rušném dni. K dispozici je sprcha, televize a minibar. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
Rok renovace
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Podle nového zákona může hotel v rámci all-inclusive nabídnout hostům maximálně tři alkoholické nápoje denně. Hotely ve Španělsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. A tax is imposed by the local government and will be collected at the property. The tax is reduced by 50% after the 8th night of stay and children under 16 years of age are exempt. Other exemptions and reductions may apply. For more details, please contact the property using the information on the reservation confirmation received after booking.
A tax is imposed by the city: EUR 3.30 per person, per night, up to 8 nights. This tax does not apply to children under 16 years of age. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union