od 4 387 Kč
Vynikající
1972 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
8
Poloha
8
Čistota
8
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Calle Gran Bretaña 8, Adeje
Poloha
«Hovima Panorama» se nachází v Adeje. Je situován do 5 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmánový hotel. — Vodní centrum Tenerife Nautical Center, Playa Puerto Colón a Puerto Colon.
V apartmánovém hotelu
Můžete se zastavit v baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v placené parkovací zóně.
Pro hosty jsou v apartmánovém hotelu k dispozici také následující služby: solárium. Sportovní fanoušci budou milovat stolní tenis. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: knihovna a stolní tenis. Turisté, kteří nemohou žít bez plavání, ocení bazén a venkovní bazén.
Můžete uspořádat obchodní jednání, schůzi správní rady a dokonce i pracovní pohovor, protože zde najdete konferenční sál. V apartmánovém hotelu jsou k dispozici herny pro děti. Budou se tolik bavit, že možná budete muset strávit večer s dospělými. U přepážky s nabídkou výletů apartmánový hotel vám pomohou zarezervovat výlet. Přístupnost: K dispozici je výtah.
Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, čistírna, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci apartmánový hotel s vámi budou mluvit anglicky, španělsky, německý a francouzský.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
Rok renovace
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
14:00 – 00:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
14:00 – 00:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Hotely ve Španělsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. The front desk is open until 00:00. Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000.00, due to national regulations; for further details, please contact the property using the information in the booking confirmation. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union