Skvělé místo k odpočinku po vzrušujícím dni! Hotel «Daebudo Noeul And Bada Pension» se nachází v Inčchon. Tento hotel se nachází do 26 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Seoul Grand Park, National Museum of Korea a War Memorial of Korea.
V hotelu
Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. V areálu najdete toto vybavení pro vaši zábavu: gril. Tady si můžete dopřát tyto vodní procedury venkovní bazén.
Domácí mazlíčci jsou vítáni.
Vybavení pokojů
Pro odpočinek po dlouhém dni je v pokoji k dispozici: televize. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
220 V / 60 Hz
Typ C
(uzemněno)
220 V / 60 Hz
Služby a vybavení
Oblíbené
Internet zdarma
Parkování
Plavecký bazén
Klimatizace
Domácí mazlíčci povoleni
Obecné
Klimatizace
Kuřácké prostory
Nekuřácký objekt
Pokoje
Nekuřácký pokoj
Lednice
Televize
Fén
Toaletní potřeby
Internet
Wi-Fi zdarma
Rekreace
Gril
Gril
Parkování
Parkování
Bazén a pláž
Venkovní bazén
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 15:00
Odjezd
Do 11:00
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 15:00
Odjezd
Do 11:00
Platba
V hotelu
Hotově v měně hotelu. — KRW.
Na webových stránkách
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.
Pro firemní klienty
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]