od 3 772 Kč
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Al Fath Street, Mirbat
Poloha
Z takového hotelu už nebudete chtít nikdy odjet – Hotel «Wyndham Garden Salalah Mirbat» se nachází in Mirbat. Je situován do 5 km od centra města.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna.
Pro hosty jsou v hotelu k dispozici také následující služby: masérna, sauna a wellness centrum. Sportovní fanoušci si budou moci užít fitness centrum, posilovnu, stolní tenis a potápění. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: knihovna, místo na piknik a gril. Fanoušci plavání si užijí venkovní bazén.
Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, žehlení, denní tisk, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge.
Vybavení pokojů
Pro odpočinek po dlouhém dni je v pokoji k dispozici: sprcha, televize, minibar a bačkory. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
240 V / 50 Hz
Typ G
240 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Front desk is open 24/7. Ramadan Local and Legal Rules:
1. Smoking, eating and drinking are not permitted in all public areas, from sunrise to sunset.
2. Alcoholic beverages are strictly prohibited during the month of Ramadan, and will not be served in the hotel, and guests will not be allowed to consume it. The rule is applied all day long, 24 hours.
3. Guests need to adhere to modest clothing while in restaurants.
4. During Ramadan, restraint is greater, legs, arms and shoulders should be covered, and women can wear skirts during this time. However, they should ensure that their ankles are covered accordingly. Moreover, men should refrain from wearing shorts during the holy month of Ramadan. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union