od 2 369 Kč
Fantastické
497 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
8
Poloha
8
Čistota
8
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
380 Queen Street, Auckland
Poloha
Chcete si odpočinout a prozkoumat město? Hotel «Legacy Airedale Hotel Auckland» se nachází v Auckland. Je situován v centru města. Před spaním se můžete projít po hlavních památkách města . Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Aotea Square, Aotea Centre a Auckland Civic Theatre.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně.
Hosté, kteří rádi sportují, si budou moci užít fitness centrum a posilovnu. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: knihovna. U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet. Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu.
Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, čistírna, žehlení, denní tisk, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky.
Vybavení pokojů
V pokoji je k dispozici budík, sprcha, televize, minibar a župan. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Ocenění hotelu
2024
Travelers' Choice — Top Hotels — New Zealand
2025
Travelers' Choice — Top Hotels — New Zealand
Fakta hotelu.
Rok výstavby
Typ elektrické zásuvky
Typ I
240 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Front desk is open 24/7. National Rating Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. Mandatory Fees and Taxes You'll be asked to pay the following charges at the property:
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. Renovations and Closures
|
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union