od 1 541 Kč
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Quartier Touristique Founty, Agádír
Poloha
Vaše dovolená by měla být příjemná! Hotel «Agyad Maroc Appart-Hotel» se nachází v Agádír. Tento hotel se nachází v dostupné vzálenosti pěší chůzí od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Agadir Beach.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, je zde parkovací zóna.
Turisté, kteří nemohou žít bez plavání, ocení bazén a venkovní bazén. Pro obchodní jednání je zde k dispozici: konferenční sál. Děti budou mít radost, je tu pro ně dětský koutek. Přístupnost: K dispozici je výtah.
Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, čistírna, žehlení, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky a francouzský.
Vybavení pokojů
V pokoji je pro vás k dipozici sprcha, televize a minibar. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
220 V / 50 Hz
Typ E
220 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 00:00 |
Odjezd |
---|
Do 13:00 |
Příjezd |
---|
Po 00:00 |
Odjezd |
---|
Do 13:00 |
Please inform Agyad Maroc Appart-Hotel in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Food & beverage services at this property may be limited or unavailable due to Coronavirus (COVID-19). Due to Coronavirus (COVID-19), this property is taking steps to help protect the safety of guests and staff. Certain services and amenities may be reduced or unavailable as a result. Spa and gym facilities at this property are unavailable due to Coronavirus (COVID-19). |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union