od 5 653 Kč





Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Av 38 Norte Residencial Selvanova, Playa del Carmen
Poloha
Perfektní pro větší skupinu cestujících: Apartmán «Departamento Velas Selvanova 512» se nachází v Playa del Carmen. Je situován do 3 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán.Místa v okolí: Xcaret Eco Theme Park, Xel-Ha Water Park a Wet n' Wild.
V apartmánu
Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici bezplatná parkovací zóna. Nebudete se nudit, protože v apartmánu nabízí místo na piknik a gril. Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů apartmán.
Další služby, které apartmán nabízí svým hostům: prádelna.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
127 V / 60 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
| Příjezd | 
|---|
| Po 15:00 | 
| Odjezd | 
|---|
| Do 12:00 | 
| Příjezd | 
|---|
| Po 15:00 | 
| Odjezd | 
|---|
| Do 12:00 | 
| Od 1. dubna 2021 vstupuje v platnost VISITAX pro zahraniční turisty. Platbu ve výši 224 mexických pesos (nebo 10 USD na osobu) lze provést prostřednictvím webového portálu http://visitax.gob.mx/. Zahraniční turisté mohou zaplatit v Quintana Roo před svým pobytem nebo během něj. Doklad o zaplacení musí být předložen na letišti před odletem. Mandatory Fees and Taxes  You'll be asked to pay the following charges at the property: 
 We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. | 
| Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. | 
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union