od 1 983 Kč
Fantastické
16 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
8
Poloha
Čistota
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Residencial Lolbe, Calle Sergio Butron, 77509, Cancun-Zona Aeropuerto, Mexico, Cancún
Poloha
Skvělý hotel, kde si můžete dopřát příjemný odpočinek před dlouhými procházkami po městě. Hotel «Mi Casa es Tu Casa» se nachází v Cancún. Tento hotel se nachází do 10 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Wet n' Wild, El Rey Ruins a Playa Delfines.
V hotelu
Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. V areálu najdete toto vybavení pro vaši zábavu: gril. Tady si můžete dopřát tyto vodní procedury bazén a venkovní bazén. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer.
Zaměstnanci hotelu mluví anglicky, španělsky a francouzský.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
127 V / 60 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 13:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:30 |
Příjezd |
---|
Po 13:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:30 |
Od 1. dubna 2021 vstupuje v platnost VISITAX pro zahraniční turisty. Platbu ve výši 224 mexických pesos (nebo 10 USD na osobu) lze provést prostřednictvím webového portálu http://visitax.gob.mx/. Zahraniční turisté mohou zaplatit v Quintana Roo před svým pobytem nebo během něj. Doklad o zaplacení musí být předložen na letišti před odletem.
|
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union