od 2 223 Kč












Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Kodagedhari Magu Ground floor, Diamond Wall, Addu Atoll
Poloha
Chcete během svých cest šetřit peníze? Je to snadné: hotel «The Rose Garden House» se nachází in Addu Atoll. Tento hotel se nachází do 11 km od centra města.
V hotelu
Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici bezplatná parkovací zóna. V areálu najdete toto vybavení pro vaši zábavu: místo na piknik a gril. Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu.
Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ G
230 V / 50 Hz
Typ G
230 V / 50 Hz
Typ J
230 V / 50 Hz
Typ K
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
| Příjezd |
|---|
| Po 12:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 12:00 |
| Příjezd |
|---|
| Po 12:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 12:00 |
Přepravu z letiště je třeba zaplatit zvlášť. Náklady mohou být v rozmezí od 200,00 USD do 600,00 USD. The Rose Garden House, Addu City, Maldives has an airport shuttle service for an additional fee.
Guests can request it directly after they've booked their stay. Contact information is provided in the booking confirmation.
For Christmas and New Year's Eve dinners, guests may be charged separately at the hotel. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union