od 4 087 Kč
Vynikající
1369 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
9
Poloha
8,5
Kvalita Wi-Fi
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Campo Santa Maria Formosa, 5240, Benátky
Poloha
Skvělý hotel, kde si můžete dopřát příjemný odpočinek před dlouhými procházkami po městě. Hotel «Hotel Scandinavia - Relais» se nachází v Benátky. Tento hotel se nachází 1km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — St Mark's Basilica, St. Mark's Square a Bridge of Sighs.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Můžete se zastavit v restauraci. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pro hosty jsou k dispozici také následující služby: lékař.
Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Nebudete muset nechat svého mazlíčka doma, protože se může ubytovat s vámi. Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu. Další služby, které hotel nabízí svým hostům: bezpečnostní schránka a služby concierge.
Zaměstnanci hotelu mluví anglicky, španělsky, italský, německý a francouzský.
Vybavení pokojů
Hosté v pokoji najdou: budík, sprcha, televize a minibar. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
Rok renovace
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
V souladu s institucionálními předpisy a pravidly upravujícími poplatek za přístup pomocí kyvadlové dopravy, nebo bez ní, je v Benátkách a na malých ostrovech Benátské laguny účtován dodatečný poplatek návštěvníkům, kteří zde nepřespí a plánují navštívit historické centrum města od pátku do neděle nebo o státních svátcích, od 8:30 do 16:00 hodin. Poplatek bude v rozmezí od 5,00 do 10,00 EUR za den, v závislosti na datu rezervace. Po zaplacení musí turisté obdržet potvrzení. Od tohoto poplatku jsou osvobozeny děti do 14 let, obyvatelé Benátek a oblasti Benátska a lidé, kteří v Benátkách pracují nebo studují. Hosté, kteří zde přespí, jsou od tohoto poplatku také osvobozeni a musí zaplatit městskou daň v ubytovacích zařízeních. Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. A tax is imposed by the city: From 1 January — 31 January, EUR 2.40 per person, per night for adults; EUR 1.20 per night for guests aged 10-16 years old.
A tax is imposed by the city: From 1 February — 31 December, EUR 3.50 per person, per night for adults; EUR 1.70 per night for guests aged 10-16 years old.
Service animals are exempt from fees. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union