od 2 537 Kč
Dobré
2271 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
6,5
Poloha
8,7
Kvalita Wi-Fi
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Calle degli Specchieri 646, Benátky
Poloha
Skvělé místo k odpočinku po vzrušujícím dni! Hotel «Antico Panada» se nachází v Benátky. Je situován v samém centru města. Ráno si můžete dát šálek kávy a dívat se přitom z okna na město . Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — St Mark's Basilica, St. Mark's Square a St Mark's Clocktower.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Kosmetické a wellness služby: lékař.
Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, denní tisk, zapůjčení vozidla a bezpečnostní schránka. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky, španělsky, italský, německý a francouzský.
Vybavení pokojů
Hosté v pokoji najdou: sprcha. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
Rok renovace
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
14:00 – 22:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
14:00 – 22:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
V souladu s institucionálními předpisy a pravidly upravujícími poplatek za přístup pomocí kyvadlové dopravy, nebo bez ní, je v Benátkách a na malých ostrovech Benátské laguny účtován dodatečný poplatek návštěvníkům, kteří zde nepřespí a plánují navštívit historické centrum města od pátku do neděle nebo o státních svátcích, od 8:30 do 16:00 hodin. Poplatek bude v rozmezí od 5,00 do 10,00 EUR za den, v závislosti na datu rezervace. Po zaplacení musí turisté obdržet potvrzení. Od tohoto poplatku jsou osvobozeny děti do 14 let, obyvatelé Benátek a oblasti Benátska a lidé, kteří v Benátkách pracují nebo studují. Hosté, kteří zde přespí, jsou od tohoto poplatku také osvobozeni a musí zaplatit městskou daň v ubytovacích zařízeních. Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk opening hours 08:00 - 22:00. Know Before You Go
Mandatory Fees and Taxes You'll be asked to pay the following charges at the property:
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Dobré
Na základě 2271 recenzí hostů z celého světa.
1 recenze je k dispozici ve vašem jazyce
Čistota
6,6
Hygienické potřeby
Poloha
8,7
Stravování
6,3
Vyplatí se
6,5
Pokoj
7,2
Služba
6,4
Kvalita Wi-Fi
10
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union