od 4 236 Kč
Fantastické
550 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
9
Poloha
9
Kvalita Wi-Fi
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Cannaregio, 2606/b, Benátky
Poloha
Skvělé místo pro odpočinek po dlouhých procházkách po městě. Penzion «Al Mascaron Ridente» se nachází v Benátky. Je situován v dostupné vzdálenosti pěší chůzí od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí penzion.Místa v okolí: Ca' d'Oro, Rialto Bridge a San Rocco.
V penzionu
Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů penzion. Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu. Pro hosty hotelu penzion jsou k dispozici další služby. Například, bezpečnostní schránka a služby concierge.
Zaměstnanci penzion s vámi budou mluvit anglicky, španělsky, italský a francouzský.
Vybavení pokojů
V pokoji je pro vás k dipozici sprcha, televize, minibar a bačkory. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta o penzionu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
14:00 – 20:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:30 |
Příjezd |
---|
14:00 – 20:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:30 |
V souladu s institucionálními předpisy a pravidly upravujícími poplatek za přístup pomocí kyvadlové dopravy, nebo bez ní, je v Benátkách a na malých ostrovech Benátské laguny účtován dodatečný poplatek návštěvníkům, kteří zde nepřespí a plánují navštívit historické centrum města od pátku do neděle nebo o státních svátcích, od 8:30 do 16:00 hodin. Poplatek bude v rozmezí od 5,00 do 10,00 EUR za den, v závislosti na datu rezervace. Po zaplacení musí turisté obdržet potvrzení. Od tohoto poplatku jsou osvobozeny děti do 14 let, obyvatelé Benátek a oblasti Benátska a lidé, kteří v Benátkách pracují nebo studují. Hosté, kteří zde přespí, jsou od tohoto poplatku také osvobozeni a musí zaplatit městskou daň v ubytovacích zařízeních. Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk opening hours 08:00 - 20:00. If the guests arrive after 08:00 PM, they should notify the hotel in advance and receive check-in instructions. Contact information can be found on the booking confirmation. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union