od 3 032 Kč
Vynikající
120 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
8
Poloha
8
Čistota
8
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
via Ca' Viganò, 8/2, Benátky
Poloha
«B&B Airport Venice Diego» se nachází v Benátky. Tento hotel se nachází do 9 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Ca' Noghera Casino of Venice, Forte Bazzera a Bosco dell'Osellino.
V hotelu
Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pokud cestujete autem, je zde bezplatná parkovací zóna. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: místo na piknik. Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu.
Pokud si chcete cestu ještě zpříjemnit, můžete si objednat transfer. Hosté mohou využít také tyto služby: privátní přihlášení a odhlášení a služby concierge. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky a italský.
Fakta o ubytování se snídaní.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
V souladu s institucionálními předpisy a pravidly upravujícími poplatek za přístup pomocí kyvadlové dopravy, nebo bez ní, je v Benátkách a na malých ostrovech Benátské laguny účtován dodatečný poplatek návštěvníkům, kteří zde nepřespí a plánují navštívit historické centrum města od pátku do neděle nebo o státních svátcích, od 8:30 do 16:00 hodin. Poplatek bude v rozmezí od 5,00 do 10,00 EUR za den, v závislosti na datu rezervace. Po zaplacení musí turisté obdržet potvrzení. Od tohoto poplatku jsou osvobozeny děti do 14 let, obyvatelé Benátek a oblasti Benátska a lidé, kteří v Benátkách pracují nebo studují. Hosté, kteří zde přespí, jsou od tohoto poplatku také osvobozeni a musí zaplatit městskou daň v ubytovacích zařízeních. Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. City tax: EUR 1.30 per person per night.
Please contact the hotel with your estimated arrival time. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union