CX Venice Mestre

9 kmz centra města

od 2 670 Kč

  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
  • CX Venice Mestre
8,6
Vynikající

Oblíbené vybavení

  • Internet zdarma
  • Parkování
  • Pro hosty s postižením

Poloha

  • Porto Marghera • 960 m
  • Toniolo Theatre • 1.3 km
  • Piazza Ferretto • 1.4 km
  • Municipal Tower of Mestre • 1.5 km
  • Bosco dell'Osellino • 2.0 km

Dostupné pokoje

Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen

Žádný vybraný termín

Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.

Poloha

Via Ca' Marcello 15, Benátky

  • Co je poblíž?
  • Porto Marghera • 960 m
  • Toniolo Theatre • 1.3 km
  • Piazza Ferretto • 1.4 km
  • Municipal Tower of Mestre • 1.5 km
  • Bosco dell'Osellino • 2.0 km
  • Zajímavá místa
  • San Giuliano Park • 2.4 km
  • Villa Salus Hospital • 3.6 km
  • Forte Bazzera • 7.6 km
  • Santa Maria Gloriosa dei Frari • 8.5 km
  • Academy Gallery • 9.0 km
  • Rialto Bridge • 9.0 km
  • Teatro La Fenice • 9.2 km
  • St Mark's Basilica • 9.5 km
  • St. Mark's Square • 9.5 km
  • St Mark's Clocktower • 9.5 km
  • Letiště
  • Venice Marco Polo Airport • 8.1 km
  • Treviso Airport • 19.3 km
  • Vicenza Airport • 56.3 km

Popis hostelu

Poloha

«CX Venice Mestre» je situován v Benátky. Je situován do 9 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hostel.Místa v okolí: Porto Marghera, Toniolo Theatre a Piazza Ferretto.

V hostelu

Ve společné kuchyni můžete uvařit cokoliv. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, je zde parkovací zóna. Přístupnost: K dispozici je výtah.

Fakta o hostelu.

Typ elektrické zásuvky

Typ C

230 V / 50 Hz

Typ C

(uzemněno)

230 V / 50 Hz

Typ L

230 V / 50 Hz

Počet pokojů

31 pokojů

Služby a vybavení

Obecné

  • Nonstop recepce
  • Výtah
  • Nekuřácký objekt
  • Televize v hale

Přístupnost

  • Přizpůsobeno pro osoby se zdravotním postižením
  • Bezbariérový přístup

Stravování

  • Snídaně
  • Společná kuchyň
  • Prodejní automat

Internet

  • Wi-Fi zdarma

Rekreace

  • Kulečník

Parkování

  • Parkování
  • Garáž

Domácí mazlíčci

  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
14:00 – 22:00
Odjezd
Do 11:00

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
14:00 – 22:00
Odjezd
Do 11:00

Další informace

V souladu s institucionálními předpisy a pravidly upravujícími poplatek za přístup pomocí kyvadlové dopravy, nebo bez ní, je v Benátkách a na malých ostrovech Benátské laguny účtován dodatečný poplatek návštěvníkům, kteří zde nepřespí a plánují navštívit historické centrum města od pátku do neděle nebo o státních svátcích, od 8:30 do 16:00 hodin. Poplatek bude v rozmezí od 5,00 do 10,00 EUR za den, v závislosti na datu rezervace. Po zaplacení musí turisté obdržet potvrzení. Od tohoto poplatku jsou osvobozeny děti do 14 let, obyvatelé Benátek a oblasti Benátska a lidé, kteří v Benátkách pracují nebo studují. Hosté, kteří zde přespí, jsou od tohoto poplatku také osvobozeni a musí zaplatit městskou daň v ubytovacích zařízeních.
Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information.
Front desk opening hours 14:00 - 22:00.
  • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 5000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.
  • Construction is underway at a neighboring building and there may be noise disturbance from the construction work.
  • This property welcomes guests of all sexual orientations and gender identities (LGBTQ+ friendly).

You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:

  • A tax is imposed by the city and will be collected at the property. This tax does not apply to residents of Venice City and children under 10 years of age. Further exemptions may apply to patients and their companions, and people staying in the city for specific purposes/duties, subject to the submission of proper documents to the property. A 30 percent reduction applies from January 1-31.
  • A tax is imposed by the city: From 1 January - 31 January, EUR 1.00 per person, per night for adults; EUR 0.50 per night for guests aged 10-16 years old.
  • A tax is imposed by the city: From 1 February - 31 December, EUR 1.50 per person, per night for adults; EUR 0.70 per night for guests aged 10-16 years old.

We have included all charges provided to us by the property.

  • Fee for buffet breakfast: approximately EUR 7 for adults and EUR 7 for children

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

Platba

V hostelu
  • Hotově v měně hostelu. — EUR.
  • Kartou
    card-logocard-logo
Na webových stránkách

Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.

Pro firemní klienty

Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]

Další informace