od 3 259 Kč
Vynikající
93 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
8
Poloha
8,7
Kvalita Wi-Fi
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Corso del Popolo 221, Benátky
Poloha
Správná volba, pokud si chcete užít odpočinek v hotelu i procházky po městě. Hotel «Ambasciatori Hotel Mestre Venice, Tapestry Collection by Hilton» se nachází v Benátky. Tento hotel se nachází do 9 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Toniolo Theatre, Piazza Ferretto a Municipal Tower of Mestre.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Můžete se zastavit v restauraci. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna.
Sportovní fanoušci si budou moci užít fitness centrum a posilovnu. Pro obchodní jednání je zde k dispozici: business centrum, konferenční sál i prostor pro pořádání akcí. U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet. Pokud si chcete cestu ještě zpříjemnit, můžete si objednat transfer.
Přístupnost: K dispozici je výtah. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, bankomat, žehlení, denní tisk, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky.
Vybavení pokojů
Pokoj je příjemně zařízený a najdete v něm vše, co potřebujete k odpočinku po rušném dni. K dispozici je televize a minibar. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
V souladu s institucionálními předpisy a pravidly upravujícími poplatek za přístup pomocí kyvadlové dopravy, nebo bez ní, je v Benátkách a na malých ostrovech Benátské laguny účtován dodatečný poplatek návštěvníkům, kteří zde nepřespí a plánují navštívit historické centrum města od pátku do neděle nebo o státních svátcích, od 8:30 do 16:00 hodin. Poplatek bude v rozmezí od 5,00 do 10,00 EUR za den, v závislosti na datu rezervace. Po zaplacení musí turisté obdržet potvrzení. Od tohoto poplatku jsou osvobozeny děti do 14 let, obyvatelé Benátek a oblasti Benátska a lidé, kteří v Benátkách pracují nebo studují. Hosté, kteří zde přespí, jsou od tohoto poplatku také osvobozeni a musí zaplatit městskou daň v ubytovacích zařízeních. Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union