od 3 596 Kč



Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Aue 33, Valdaora
Poloha
Milujeme penziony pro pohodlí domova a diskrétní služby. Penzion «Chalet Winklwiese» se nachází v Valdaora. Je situován v dostupné vzdálenosti pěší chůzí od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí penzion. — Gardena Pass, Campolongo Pass a Sellaronda Ski Area.
V penzionu
Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici bezplatná parkovací zóna. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna. Kosmetické a wellness služby: sauna a wellness centrum.
Pro fanoušky zimních sportů jsou k dispozici následující služby: lyžařský areál, lyžařský transfer a skipasy. U přepážky s nabídkou výletů penzion vám pomohou zarezervovat výlet. Nebudete muset nechat svého mazlíčka doma, protože se může ubytovat s vámi. Další služby, které penzion nabízí svým hostům: prádelna a bezpečnostní schránka.
Zaměstnanci penzion s vámi budou mluvit anglicky, italský a německý.
Fakta o penzionu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
| Příjezd |
|---|
| Po 16:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 10:00 |
| Příjezd |
|---|
| Po 16:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 10:00 |
Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. Mandatory Fees and Taxes You'll be asked to pay the following charges at the property:
The charges below are included in your overall room price:
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. This property charges the following mandatory cleaning fees per stay, collected at the property: EUR 10 for Double Room (+ add. cleaning fee 10€) bookings and EUR 50 for Apartment, 2 Bedrooms (+ add. cleaning fee 50€) bookings. For more details, please contact the property using the number provided on the booking confirmation email. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union