od 3 976 Kč
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
via Ponza, località Lu Fraili, San Teodoro
Poloha
Skvělá volba pro rodinnou dovolenou: Apartmán «Casa Mare Sardegna lu fraili 1» se nachází in San Teodoro. Tento apartmán se nachází do 5 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán.Místa v okolí: La Cinta Beach a Lu Impostu Beach.
V apartmánu
Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Hosté, kteří rádi sportují, si budou moci užít potápění. V areálu najdete toto vybavení pro vaši zábavu: gril. Zaměstnanci společnosti apartmán pro vás objednají transfer.
Zaměstnanci apartmán mluví anglicky a francouzský.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 00:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 00:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union