od 7 305 Kč














Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Corso Roma 17 (Check-In at Via G. Garibaldi 104), 19015 Levanto, Italy, Levanto
Poloha
Nejlepší dovolená je ta, když přijedete na nové místo a cítíte se tam jako doma: Apartmán «Fantoni» se nachází v Levanto. Je situován v samém centru města. Ráno si můžete dát šálek kávy a dívat se přitom z okna na město . Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán.Místa v okolí: Piazza Colombo, Palazzo della Prefettura a Piazza de Ferrari.
V apartmánu
Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pokud cestujete autem, je zde bezplatná parkovací zóna. Pokud cestujete autem, je zde parkovací zóna.
Vybavení pokojů
Hosté v pokoji najdou: televize. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
| Příjezd | 
|---|
| Po 16:00 | 
| Odjezd | 
|---|
| Do 10:00 | 
| Příjezd | 
|---|
| Po 16:00 | 
| Odjezd | 
|---|
| Do 10:00 | 
| Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
  Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform Casa Fantoni in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. A damage deposit of EUR 200 is required. The host charges this 7 days before arrival. This will be collected by bank transfer. You should be reimbursed within 7 days of check-out. Your deposit will be refunded in full via bank transfer, subject to an inspection of the property. | 
| Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. | 
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union