od 4 437 Kč
Fantastické
53 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
10
Poloha
10
Čistota
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Contrada Casali, 12, 03020 Pastena, Italy, Pastena
Poloha
Chcete během svých cest šetřit peníze? Je to snadné: hotel «Aecolibrium Country House» se nachází in Pastena. Tento hotel se nachází v dostupné vzálenosti pěší chůzí od centra města.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, je zde bezplatná parkovací zóna.
Kosmetické a wellness služby: masérna a solárium. Nebudete se nudit, protože v hotelu nabízí knihovna a gril. Pokud si chcete cestu ještě zpříjemnit, můžete si objednat transfer. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, žehlení, bezpečnostní schránka a služby concierge.
Zaměstnanci hotelu mluví anglicky, španělsky, italský, německý a francouzský.
Vybavení pokojů
V pokoji je k dispozici sprcha, televize a minibar. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Please inform Aecolibrium Country House in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Due to Coronavirus (COVID-19), this property is taking steps to help protect the safety of guests and staff. Certain services and amenities may be reduced or unavailable as a result. Spa and gym facilities at this property are unavailable due to Coronavirus (COVID-19). aecolibrium pool is closed from Sun 01 Oct 2023 until Tue 30 Apr 2024 Sauna is closed from Sun 01 Oct 2023 until Tue 30 Apr 2024 |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union