od 7 234 Kč

Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
localita la Meria 1, 17010 Dego, Italy, Giusvalla
Poloha
Velmi pěkné místo k pobytu za rozumnou cenu – hotel «Giusvalla Forest Village» se nachází in Giusvalla. Je situován 2km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Piazza Acquaverde, Galata Maritime Museum a Castello d'Albertis.
V hotelu
Pokud cestujete autem, je zde parkovací zóna. Pro fanoušky zimních sportů jsou k dispozici následující služby: lyžařský areál. V areálu najdete toto vybavení pro vaši zábavu: knihovna, místo na piknik a gril. Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu.
Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, kaple, žehlení a zapůjčení vozidla. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky, italský, ruský a francouzský.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
| Příjezd |
|---|
| Po 16:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 10:30 |
| Příjezd |
|---|
| Po 16:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 10:30 |
Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Please inform Giusvalla Forest Village in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. A damage deposit of EUR 180 is required. The host charges this 7 days before arrival. This will be collected by credit card. You should be reimbursed within 7 days of check-out. Your deposit will be refunded in full via credit card, subject to an inspection of the property. Managed by a private host |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union