Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Poloha
46555, Herzelia , 4 HaOgen St., Herzelia
Zajímavá místa
Eretz Israel Museum • 6.3 km
Yarkon Park • 6.8 km
Independence Park • 7.9 km
Nordau Beach • 7.9 km
Tel Aviv City Hall • 8.6 km
Rabin Square • 8.7 km
Gordon Beach • 8.8 km
Tel Aviv Museum of Art • 9.1 km
Frishman Beach • 9.1 km
Dizengoff Square • 9.2 km
Letiště
Dov Hoz Airport • 6.0 km
Ben Gurion International Airport • 19.0 km
Popis apartmánu
Poloha
Pokud se chcete cítit jako doma, ať jste kdekoli, zvolte toto – Apartmán «Luxury Apartment Next to the Beach» se nachází v Herzelia. Je situován do 5 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán.Místa v okolí: Eretz Israel Museum, Yarkon Park a Independence Park.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ H
230 V / 50 Hz
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 12:00
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 12:00
Další informace
Všichni obyvatelé Izraele platí národní daň z přidané hodnoty ve výši 18 %. Cizinci, kteří při registraci předloží platný pas, jsou této daně osvobozeni. Další transakční poplatky se mohou vztahovat na místní obyvatele, stejně jako dodatečná DPH ve výši 21 %, která musí být zaplacena v hotelu.
Platba
V apartmánu
Hotově v měně apartmánu. — ILS.
Na webových stránkách
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.
Pro firemní klienty
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]